Páteční taneční
pro mládež

Cena: 3500 Kč

Termín konání:
září – prosinec 2022
pátek

Cena:
3500 Kč

První lekce:
pátek 2. září 2022

Lektoři:
Michal Cypris, Lenka Náprstková

Taneční kurzy jsou určeny pro dospívající mládež ve věku 15–20 let. V těchto kurzech se frekventanti učí základům všech tanců, které se na našem kontinentu pravidelně tančí, ale i tancům mírně exotickým. Samozřejmě nezapomínáme ani na taneční novinky a tance moderní.

Tyto kurzy mají za úkol nejen naučit základům pohybu po tanečním parketu, ale i základům chování ve společnosti. Nedílnou součástí tanečních kurzů je tedy i část věnovaná společenské výchově. Díky této části, by frekventanti měli být teoreticky připraveni na nástrahy, které na ně budou klást různé společenské akce a v praxi si také ověří řadu společenských pravidel, bez jejichž znalosti se dnešní člověk ve společnosti neobejde.

Kapacita kurzu je již bohužel vyčerpána...

Zahájili jsme výběr doplatku ve výši 3000 Kč, který musí být uhrazen do 30. června. V případě nedodržení termínu bude Vaše přihláška stornována a registrační poplatek bez náhrady propadá. A uvolněné místo bude obsazeno náhradníkem.

Platbu lze provést dvěma následujícími způsoby:
A - Bezhotovostním převodem na účet č.: 2700353922/2010
variabilní symbol: telefonní číslo uvedené ve vaší přihlášce (viz potvrzovací e-mail)
do zprávy pro příjemce PROSÍM O UVEDENÍ JMÉNA A PŘÍJMENÍ PŘIHLÁŠENÉHO
B - V hotovosti - po telefonické domluvě na tel.: 775 300 407

Součástí je 13 lekcí, které jsou rozděleny na:

  • 9 základních tanečních lekcí
  • 2 prodlužené lekce
  • Věneček
  • Revanš

Prodloužené lekce jsou pořádány za účelem procvičení si dosud naučených tanců. První prodloužená je klasická a v jejím průběhu probíhá společné fotografování frekventantů. Druhá je vedena jako KARNEVAL na různá témata, která se každým rokem mění.

Věneček je již skutečně reprezentačním plesem, kde proběhne volba KRÁLE TANEČNÍHO KURZU a všichni budou moci porovnat své taneční umění s našimi frekventanty.

Revanš je večer, na kterém se partneři revanšují drobným darem či květinou partnerkám, které jim na Věnečku projevili svoji přízeň předaným kapesníčkem.

Výuka probíhá ve velkém sále MC Grand ve Slaném. Pro frekventanty kurzů i jejich doprovod je nutný společenský oděv.

Před přihlášením bude nutné se seznámit s všeobecnými podmínkami tanečních kurzů!

Jak je to s Covidem?

Kurz bude uspořádán v souladu s aktuálně platnými protiepidemickými opatřeními.

Kdo vás bude učit tančit?

Michal Cypris

Taneční mistr

Pravidelný úspěšný účastník Mistrovství republiky v latinskoamerických tancích, čtvrtfinalista Mistrovství republiky v 10-ti tancích. Člen Svazu učitelů tance České republiky.

Martina Volfová

Taneční mistr

V mládežnických kategoriích dvojnásobná mistryně ČR v 10-ti tancích, Mistryně ČR ve Standartních tancích kat. mládež, porotkyně a trenérka 1. třídy Českého svazu tanečního sportu

Lenka Náprstková

Taneční mistr

Tanečnice mezinárodní taneční třídy. Nezdolná a stále aktivní tanečnice tělem i duší. Tanci se věnuje již od svých 10ti let.
Naučíme tančit každého...
v

+420 775 300 407