Taneční pro mládež

Datum zahájení kurzu:
6.1.2022

Termín konání:
od 19 hod., čtvrtek (základní lekce + 1. prodloužená) + pátek (2. prodloužená, Věneček, Revanš)

Lektor:
Michal Cypris, Martina Volfová

Cena:
1950 Kč

Plán termínů:
6.1.  –  1. lekce
13.1.  –  2. lekce
20.1.  –  3. l
ekce
27.1.  –  1. prodloužená
3.2.  –  4. lekce
10.2.  –  5. lekce
24.2. –  6. lekce
4.3. pátek  –  2. prodloužená
10.3. –  7. lekce
17.3. –  8. lekce
24.3. –  9. lekce
1.4. pátek  –  Věneček
8.4. pátek  –  Revanš

Taneční kurzy jsou určeny pro dospívající mládež ve věku 15 – 20 let. V těchto kurzech se frekventanti učí základům všech tanců, které se na našem kontinentu pravidelně tančí, ale i tancům mírně exotickým. Samozřejmě nazapomínáme na taneční novinky a tance moderní.

Tyto kurzy mají za úkol nejen naučit základům pohybu po tanečním parketu, ale i základům chování ve společnosti. Nedílnou součástí tanečních kurzů je tedy i část věnovaná společenské výchově. Díky této části, by fekventanti měli být teoreticky připraveni na nástrahy, které na ně budou klást různé společenské akce a v praxi si také ověří řadu společenských pravidel, bez jejichž znalosti se dnešní člověk ve společnosti neobejde.

Součástí je 13 lekcí, které jsou rozděleny na:

 • 9 základních tanečních lekcí
 • 2 prodlužené lekce
 • Věneček
 • Revanš

Prodloužené lekce jsou pořádány za účelem procvičení si dosud naučených tanců. První prodloužená je klasická a v jejím průběhu probíhá společné fotografování frekventantů. Druhá je vedena jako KARNEVAL na různá témata, která se každým rokem mění.

Věneček je již skutečně reprezentačním plesem, kde proběhne volba KRÁLE TANEČNÍHO KURZU a všichni budou moci porovnat své taneční umění s našimi frekventanty.

Revanš je večer, na kterém se partneři revanšují drobným darem či květinou partnerkám, které jim na Věnečku projevili svoji přízeň předaným kapesníčkem.

Výuka probíhá ve velkém sále MC Grand ve Slaném. Pro frekventanty kurzů i jejich doprovod je nutný společenský oděv.

Před přihlášením Vám je nutné se seznámit s všeobecnými podmínkami tanečních kurzů!

Jak je to s Covidem?

Vzhledem k nejistotě situace kolem pandemie Covid-19 bude zápis brán jako vytvoření databáze zájemců o tento taneční kurz.

Kurz bude uspořádán v souladu s platnými opatřeními platných pro dané období. Jeho podoba bude upřesněna v prosinci 2021.

Přihláška do tanečních pro mládež

Aktuálně je přihlášeno více slečen než pánů. Dívky se mohou nadále registrovat,
leč budou zařazeny mezi náhradnice.


  Vyplňte prosím všechny údaje, ulehčíte nám další komunikaci. A zkontrolujte si prosím všechny zadávané informace před odesláním, zejména emailovou adresu, na kterou vám budeme posílat další informace.

  Pro vaši registraci musí být Váš e-mail funkční. Odpověď na registraci je generována automaticky a přijde během krátké chvíle. Pokud nedorazí potvrzení, je možné, že máte plnou schránku, anebo vám spadlo do spamové složky.

  Po odeslání se Vám musí zobrazit potvrzení odeslání vaší přihlášky. Pokud se po stisku tlačítka odeslat vrátíte na přihlašovací formulář, nemáte vše správně vyplněné, anebo chybí potvrzení dvou souhlasů pod formulářem.

  Kdo vás bude učit tančit?

  Michal Cypris

  Taneční mistr

  Pravidelný úspěšný účastník Mistrovství republiky v latinskoamerických tancích, čtvrtfinalista Mistrovství republiky v 10-ti tancích. Člen Svazu učitelů tance České republiky.

  Martina Volfová

  Taneční mistr

  V mládežnických kategoriích dvojnásobná mistryně ČR v 10-ti tancích, Mistryně ČR ve Standartních tancích kat. mládež, porotkyně a trenérka 1. třídy Českého svazu tanečního sportu

  Lenka Náprstková

  Taneční mistr

  Tanečnice mezinárodní taneční třídy. Nezdolná a stále aktivní tanečnice tělem i duší. Tanci se věnuje již od svých 10ti let.
  Naučíme tančit každého...
  v

  +420 775 300 407