Cvičení pro zdraví

Datum zahájení kurzu:
5. 10. 2023 v 18:00

Poslední lekce:
30. 5. 2024
(letní přestávka do 5. 10.)

Termín a místo konání:
Každý čtvrtek v 18:00,
tělocvična Gymnázia V.B.T. ve Slaném

Cena:
150 Kč

 

Permanentka na 10 propocených hodin: 1300 Kč (nutno vyčerpat do 12-ti týdnů od zakoupení)

Rezervace termínů není nutná.

Využijte oblíbené cvičení,  které bude probíhat v tělocvičně Gymnázia  V.B.T ve Slaném. Nabízíme vám kurzy zdravého cvičení pod vedením zkušené a příjemné fyzioterapeutky Mgr. Jindřišky  Cyprisové, která je certifikovanou cvičitelkou zdravotní tělesné výchovy a powerjógy.

Cvičení s fyzioterapeutem je jako ulité pro tělo, které trpí bolestmi zad, je vystavené nadměrné zátěži v pracovním procesu i v běžném denním životě, či které potřebuje cvičení jako kompenzaci běžných přetížení. Váš věk či váha není pro naše cvičení limitující. Využíváme jednoduché pohyby ve správných polohách, které tělu prospívají a v dlouhodobém horizontu vám pomohou udržet skvělou kondici do vysokého věku.

Jedná se o zajímavé a pestré cvičení, které v sobě spojuje prvky zdravotního cvičení, powerjógy a fyzio-jógy. A jehož základem je aktivace hlubokého stabilizačního systému (core). Nově je rozšířeno o dechové a posturální cvičeni hypopressivo. Tato technika pomocí podtlaku vyvolaného v břišní dutině, reflexně tonizuje hluboké břišní svaly a svaly pánevního. Vyčistíte si hlavu, zklidníte mysl a zrelaxujete.

t
  • S sebou si vezměte pohodlné oblečení, podložku a dobrou náladu.

  • Pokud máte ještě nějaké dotazy, volejte 605 885 647.

Naučíme tančit každého...
v

+420 775 300 407