Fit tanec pro ženy 

Kurz pro začátečnice

Datum zahájení kurzu:
13.10.2021 v 18:00

Termín a místo konání:
Každou středu v 18:00,
tělocvična Gymnázia V.B.T ve Slaném

Cena:
100 Kč

Permanentka na 10 propocených hodin: 900 Kč (nutno vyčerpat do 12-ti týdnů od zakoupení)

Rezervace termínů není nutná.

Nemáte partnera? Ráda tančíte? Máte ráda pohyb a nevadí se vám trochu dřiny? Přijďte na naše speciální hodiny pořádané  pro všechny ženy či slečny bez věkového omezení. Začínáme od úplných základů jednotlivých tanců, do kterých postupně přidáváme složitější krokové variace a spojujeme je do krátkých sestav. postupně zvyšujeme tempa jednotlivých skladeb.

Celkově trénujeme sólové krokové variace do latinskoamerických tanců jako je například Cha-cha, Jive, Samba, Salza, Rumba. Do těchto tanců vytvoříme krátké krokové vazby, budeme je procvičovat a třeba vyzkoušíme i trochu krokové improvizace. To vše pod vedením tanečníka mezinárodní taneční třídy a tanečního mistra Michala Cyprise. Lekce nejsou koncipovány jako uzavřený kurz, a proto na jednotlivé hodiny můžete docházet podle toho, jak to vyhovuje právě vám. Samozřejmě pokud budete docházet pravidelně, naučíte se víc a nebudete překvapeny z některých složitějších krokových variací, které již budeme umět.

Co si sebou vzít:

  • sportovní oblečení
  • sálovou obuv
  • ručník
  • pití
  • dobrou náladu

Jak je to s Covidem?

Pořádání kurzu bude bohužel podléhat aktuálním protiepidemickým opatřením. Tedy pro tuto chvíli platí, že u vstupu na každé lekci bude každý z účastníku muset předložit jeden z dokladů o tzv. T-N-O, které je potřeba předložit pořadatelům písemně či elektronicky:

  • Negativní antigenní test ne starší než 72 hodin nebo PCR test ne starší než 7 dní proveden v odborném zařízení (k prokázání bezinfekčnosti neakceptujeme čestné prohlášení).
  • Potvrzení o prodělání nemoci COVID-19 v uplynulých 180 dnech (laboratorně prokázané).
  • Platný certifikát o očkování (14 dní po druhé dávce).
  • Vlastní samotest provedený v okamžik vstupu před pořadateli kurzu v místě konání.

Pokud účastník nebude mít potvrzení TNO, nebude mu umožněn vstup na danou leci a zaplacené kurzovné se nevrací.

Neváhejte a přijďte se skvěle pobavit a příjemně protáhnout tělo
v rytmu latinskoamerických tanců…

Naučíme tančit každého...
v

+420 775 300 407