Taneční pro dospělé – pokročilí

Termín:
leden – březen 2025
čtvrtek (20:00 – 22:00)

Lektor:
Michal Cypris, Lenka Náprstková

Cena:
4000 Kč / pár

Kdy přesně?:

9. ledna
16. ledna
23. ledna
30. ledna
6. února
13. února
20. února
27. února
13. března
21.3. pátek   – Taneční ples

Zápis tanečních kurzů pro pokročilé dospělé tanečníky je zahájen!

Od ledna 2025 máme něco pro všechny, kteří chtějí posunout své taneční dovednosti na vyšší úroveň! Připojte se k našim tanečním kurzům pro pokročilé a objevte nové, vzrušující figury a techniky, které dodají vašemu tanci šmrnc.

Náš kurz je navržen tak, abyste si osvojili složitější kroky a procvičili ty jednodušší ze začátečnického kurzu. Na konci budete mít v rukávu bohatý repertoár pohybů pro každý tanec, takže se nebudete cítit, že stále opakujete to samé dokola. Navíc se naučíte tvořit své vlastní variace, i na písničky, které se zdají netaneční.

V našich lekcích vás čeká spousta zábavy, skvělá parta lidí a zkušení lektoři, kteří vás provedou každým detailem. Už žádné „medvědí“ pohyby – váš tanec dostane styl a formu, které ohromí každého diváka.

Přihlaste se ještě dnes a posuňte svůj tanec na vyšší úroveň! 💃🕺 Těšíme se na vás na parketu!

Výuka probíhá ve velkém sále MC Grand ve Slaném.

 

Přihláška do tanečních pro pokročilé

  Vyplňte prosím všechny údaje, ulehčíte nám další komunikaci. A zkontrolujte si prosím všechny zadávané informace před odesláním, zejména emailovou adresu, na kterou vám budeme posílat další informace.

  Pro vaši registraci musí být Váš e-mail funkční. Odpověď na registraci je generována automaticky a přijde během krátké chvíle. Pokud nedorazí potvrzení, je možné, že máte plnou schránku, anebo vám spadlo do spamové složky.

  Po odeslání se Vám musí zobrazit potvrzení odeslání vaší přihlášky. Pokud se po stisku tlačítka odeslat vrátíte na přihlašovací formulář, nemáte vše správně vyplněné, anebo chybí potvrzení dvou souhlasů pod formulářem.

  Kdo vás bude učit tančit?

  Michal Cypris

  Taneční mistr

  Pravidelný úspěšný účastník Mistrovství republiky v latinskoamerických tancích, čtvrtfinalista Mistrovství republiky v 10-ti tancích. Člen Svazu učitelů tance České republiky.

  Lenka Náprstková

  Taneční mistr

  Tanečnice mezinárodní taneční třídy. Nezdolná a stále aktivní tanečnice tělem i duší. Tanci se věnuje již od svých 10ti let.
  Naučíme tančit každého...
  v

  +420 775 300 407