Taneční pro dospělé začátečníky

Kdy kurz probíhá:
12.10. – 21.12.2021

Termín konání:
čtvrtek (úterý) 20:00- 22:00
Vzhledem k termínovým kolizím s podzimními prázdninami a jinými akcemi je kurz pořádán v kombinaci termínů čtvrtek a úterý:
12.10., 21.10., 26.10., 4.11., 11.11., 18.11., 25.11., 2.12., 7.12., 16.12.

Lektor:
Michal Cypris, Martina Volfová

Cena:
2500 Kč / pár

Kurz je připraven pro všechny zájemce bez věkového omezení. Jediným omezením je vaše odhodlání naučit se tančit. Tedy všichni kteří mají rádi tanec, ti kteří taneční kurzy absolvovali již před několika roky, nebo naopak ještě nikdy do tanečních kurzů nechodili mají možnost navštěvovat taneční pro dospělé.
Výuka je proti základním tanečním kurzům zaměřena více na výuku praktického tancování. Umožňují všem proniknout do základů tanců a nejdůležitějších tanečních dovedností, které lze použít na plesech a tanečních zábavách. Obtížnost výuky a druhy tanců se přizpůsobují schopnostem a dovednostem návštěvníků kurzů, kteří mají vždy možnost ovlivnit témata jednotlivých lekcí.

Kurz zahrnuje 10 dvouhodinových lekcí z nichž poslední je pořádána jako závěrečný ples. Základem veliké oblíbenosti těchto kurzů je vždy jejich pohodová atmosféra.

Výuka probíhá ve velkém sále MC Grand ve Slaném.

Nabízíme také možnost zakoupení techto kurzů jako netradiční dárek pro vaše blízké. Pro tyto případy máme připraven dárkový certifikát.

Jak je to s Covidem?

Vzhledem k nejistotě situace kolem pandemie Covid-19 bude zápis brán jako vytvoření databáze zájemců o tento taneční kurz.

Kurz bude uspořádán v souladu s platnými opatřeními platných pro dané období. Jeho podoba bude upřesněna v prosinci 2021.

Přihláška do tanečních pro dospělé začátečníky


  Vyplňte prosím všechny údaje, ulehčíte nám další komunikaci. A zkontrolujte si prosím všechny zadávané informace před odesláním, zejména emailovou adresu, na kterou vám budeme posílat další informace.

  Pro vaši registraci musí být Váš e-mail funkční. Odpověď na registraci je generována automaticky a přijde během krátké chvíle. Pokud nedorazí potvrzení, je možné, že máte plnou schránku, anebo vám spadlo do spamové složky.

  Po odeslání se Vám musí zobrazit potvrzení odeslání vaší přihlášky. Pokud se po stisku tlačítka odeslat vrátíte na přihlašovací formulář, nemáte vše správně vyplněné, anebo chybí potvrzení dvou souhlasů pod formulářem.

  Kdo vás bude učit tančit?

  Michal Cypris

  Taneční mistr

  Pravidelný úspěšný účastník Mistrovství republiky v latinskoamerických tancích, čtvrtfinalista Mistrovství republiky v 10-ti tancích. Člen Svazu učitelů tance České republiky.

  Martina Volfová

  Taneční mistr

  V mládežnických kategoriích dvojnásobná mistryně ČR v 10-ti tancích, Mistryně ČR ve Standartních tancích kat. mládež, porotkyně a trenérka 1. třídy Českého svazu tanečního sportu

  Lenka Náprstková

  Taneční mistr

  Tanečnice mezinárodní taneční třídy. Nezdolná a stále aktivní tanečnice tělem i duší. Tanci se věnuje již od svých 10ti let.
  Naučíme tančit každého...
  v

  +420 775 300 407