Taneční pro dospělé – začátečníky

Termín začátečníci:
říjen – prosinec 2025
čtvrtek (20:00 – 22:00)

Lektor:
Michal Cypris, Lenka Náprstková

Cena:
4000 Kč / pár

Kdy přesně?:

3. října
10. října
17. října
24. října
6. listopadu – středa
14. listopadu
21. listopadu
28. listopadu
5. prosince
12. prosince

Zápis tanečních kurzů pro pokročilé dospělé tanečníky je zahájen!

Od března 2025 máte příležitost naučit se i složitější figury a procvičit ty jednodušší ze začátečnického kurzu. Na konci budete umět do každého tance rozsáhlejší sestavu, abyste neměli pocit, že stále „šlapete“ to samé dokola. A nakonec si dokážete vymýšlet i své vlastní variace na tance, na které se vlastně nic „pořádného“ tančit nedá 😊. Možná tomuto stylu dnes říkáte s parterem „medvěd“, ale nyní dostane taneční formu…

Výuka probíhá ve velkém sále MC Grand ve Slaném.

 

Přihláška do tanečních pro pokročilé

  Vyplňte prosím všechny údaje, ulehčíte nám další komunikaci. A zkontrolujte si prosím všechny zadávané informace před odesláním, zejména emailovou adresu, na kterou vám budeme posílat další informace.

  Pro vaši registraci musí být Váš e-mail funkční. Odpověď na registraci je generována automaticky a přijde během krátké chvíle. Pokud nedorazí potvrzení, je možné, že máte plnou schránku, anebo vám spadlo do spamové složky.

  Po odeslání se Vám musí zobrazit potvrzení odeslání vaší přihlášky. Pokud se po stisku tlačítka odeslat vrátíte na přihlašovací formulář, nemáte vše správně vyplněné, anebo chybí potvrzení dvou souhlasů pod formulářem.

  Kdo vás bude učit tančit?

  Michal Cypris

  Taneční mistr

  Pravidelný úspěšný účastník Mistrovství republiky v latinskoamerických tancích, čtvrtfinalista Mistrovství republiky v 10-ti tancích. Člen Svazu učitelů tance České republiky.

  Lenka Náprstková

  Taneční mistr

  Tanečnice mezinárodní taneční třídy. Nezdolná a stále aktivní tanečnice tělem i duší. Tanci se věnuje již od svých 10ti let.
  Naučíme tančit každého...
  v

  +420 775 300 407