Taneční pro dospělé – začátečníky

Termín začátečníci:
říjen – prosinec 2024
čtvrtek (20:00 – 22:00)

Lektor:
Michal Cypris, Lenka Náprstková

Cena:
4000 Kč / pár

Kdy přesně?:

3. října
10. října
17. října
24. října
6. listopadu – středa 
14. listopadu
21. listopadu
28. listopadu
5. prosince
12. prosince

Pojďte se s námi naučit tančit! Chodíte rádi na plesy a chtěli byste přestat „jenom tak šlapat“? Naše taneční jsou ideální příležitostí… 

Od září 2024 máme něco speciálního pro všechny, kteří si chtějí splnit sen o tanci! Přidejte se k našim tanečním kurzům pro dospělé začátečníky a objevte kouzlo tance v pohodové a přátelské atmosféře.

Nemusíte být mistr parketu, abyste se mohli bavit tancem. U nás se naučíte základní kroky, které vám otevřou dveře do světa tance. Ať už chcete zazářit na plese, svatbě nebo jen oslnit přátele na večírku, naše kurzy vám dodají potřebné sebevědomí a styl.

Těšit se můžete na skvělou partu lidí a zkušené lektory, kteří vás provedou každým krokem. Každá lekce je plná smíchu, hudby a radosti z pohybu. A nejlepší na tom je, že tanec je skvělý způsob, jak si zlepšit náladu, zdraví a potkat nové přátele.

Tak proč to nezkusit? Přihlaste se ještě dnes a objevte, jak skvělý může tanec být! 💃🕺 Těšíme se na vás na parketu!

Výuka probíhá ve velkém sále MC Grand ve Slaném.

 

Přihláška do tanečních pro dospělé začátečníky

  Vyplňte prosím všechny údaje, ulehčíte nám další komunikaci. A zkontrolujte si prosím všechny zadávané informace před odesláním, zejména emailovou adresu, na kterou vám budeme posílat další informace.

  Pro vaši registraci musí být Váš e-mail funkční. Odpověď na registraci je generována automaticky a přijde během krátké chvíle. Pokud nedorazí potvrzení, je možné, že máte plnou schránku, anebo vám spadlo do spamové složky.

  Po odeslání se Vám musí zobrazit potvrzení odeslání vaší přihlášky. Pokud se po stisku tlačítka odeslat vrátíte na přihlašovací formulář, nemáte vše správně vyplněné, anebo chybí potvrzení dvou souhlasů pod formulářem.

  Kdo vás bude učit tančit?

  Michal Cypris

  Taneční mistr

  Pravidelný úspěšný účastník Mistrovství republiky v latinskoamerických tancích, čtvrtfinalista Mistrovství republiky v 10-ti tancích. Člen Svazu učitelů tance České republiky.

  Lenka Náprstková

  Taneční mistr

  Tanečnice mezinárodní taneční třídy. Nezdolná a stále aktivní tanečnice tělem i duší. Tanci se věnuje již od svých 10ti let.
  Naučíme tančit každého...
  v

  +420 775 300 407