Taneční pro pokročilé

Předpokládaný začátek:
2. března

Lektor:
Michal Cypris, Lenka Náprstková

Cena:
2000 Kč / pár

Kompletní termíny:

30. března, 20:00-22:00

6.dubna, 20:00-22:00

13. dubna, 20:00-22:00

20. dubna, 20:00-22:00

27.dubna, 20:00-22:00

Pojďte se naučit něco navíc – valčíkovou otáčka doleva, „tkáň“ do waltzu, „ručník“ v ča-če, „obchvat“ v tangu. A budete za hvězdy 🙂

Pokračujeme jako prodloužení začátečnického kurzu. Mohou se do něj tedy přidat i ti, kteří již absolvovali kurz B, chtějí si prohloubit základy a naučit se nové varianty a figury.

Výuka probíhá ve velkém sále MC Grand ve Slaném.

 

Přihláška do tanečních pro pokročilé

  Vyplňte prosím všechny údaje, ulehčíte nám další komunikaci. A zkontrolujte si prosím všechny zadávané informace před odesláním, zejména emailovou adresu, na kterou vám budeme posílat další informace.

  Pro vaši registraci musí být Váš e-mail funkční. Odpověď na registraci je generována automaticky a přijde během krátké chvíle. Pokud nedorazí potvrzení, je možné, že máte plnou schránku, anebo vám spadlo do spamové složky.

  Po odeslání se Vám musí zobrazit potvrzení odeslání vaší přihlášky. Pokud se po stisku tlačítka odeslat vrátíte na přihlašovací formulář, nemáte vše správně vyplněné, anebo chybí potvrzení dvou souhlasů pod formulářem.

  Kdo vás bude učit tančit?

  Michal Cypris

  Taneční mistr

  Pravidelný úspěšný účastník Mistrovství republiky v latinskoamerických tancích, čtvrtfinalista Mistrovství republiky v 10-ti tancích. Člen Svazu učitelů tance České republiky.

  Martina Volfová

  Taneční mistr

  V mládežnických kategoriích dvojnásobná mistryně ČR v 10-ti tancích, Mistryně ČR ve Standartních tancích kat. mládež, porotkyně a trenérka 1. třídy Českého svazu tanečního sportu

  Lenka Náprstková

  Taneční mistr

  Tanečnice mezinárodní taneční třídy. Nezdolná a stále aktivní tanečnice tělem i duší. Tanci se věnuje již od svých 10ti let.
  Naučíme tančit každého...
  v

  +420 775 300 407