Taneční pro dospělé – pokročilí

Termín konání:
leden – březen 2024
čtvrtek (20:00 – 22:00)

Lektor:
Michal Cypris, Lenka Náprstková

Cena:
4000 Kč / pár

Termíny:
11.1.
18.1.
25.1.
1.2.
15.2.
22.2.
7.3.
14.3.
22.3. – pátek, Taneční ples (20:00- 0:00)
27.3. – středa

Rychlá tangová otočka anebo „zášvih“ ve waltzu vás posunou zase o kousek dál. A nebojte se, složitě to jenom zní… 🙂

Volně navazujeme na začátečnický kurz, který poběží od října 2023. Naučíme se složitější figury a procvičíme ty jednodušší. A přesvědčíme vás, že tanec je pro každého. Do každého tance vás naučíme rozsáhlejší sestavu, abyste neměli pocit, že stále „šlapete“ to samé dokola.

Výuka probíhá ve velkém sále MC Grand ve Slaném.

 

Přihláška do tanečních pro pokročilé

  Vyplňte prosím všechny údaje, ulehčíte nám další komunikaci. A zkontrolujte si prosím všechny zadávané informace před odesláním, zejména emailovou adresu, na kterou vám budeme posílat další informace.

  Pro vaši registraci musí být Váš e-mail funkční. Odpověď na registraci je generována automaticky a přijde během krátké chvíle. Pokud nedorazí potvrzení, je možné, že máte plnou schránku, anebo vám spadlo do spamové složky.

  Po odeslání se Vám musí zobrazit potvrzení odeslání vaší přihlášky. Pokud se po stisku tlačítka odeslat vrátíte na přihlašovací formulář, nemáte vše správně vyplněné, anebo chybí potvrzení dvou souhlasů pod formulářem.

  Kdo vás bude učit tančit?

  Michal Cypris

  Taneční mistr

  Pravidelný úspěšný účastník Mistrovství republiky v latinskoamerických tancích, čtvrtfinalista Mistrovství republiky v 10-ti tancích. Člen Svazu učitelů tance České republiky.

  Lenka Náprstková

  Taneční mistr

  Tanečnice mezinárodní taneční třídy. Nezdolná a stále aktivní tanečnice tělem i duší. Tanci se věnuje již od svých 10ti let.
  Naučíme tančit každého...
  v

  +420 775 300 407