Páteční taneční
pro mládež

Termín konání:
září – prosinec 2024
pátek od 19:00 hod.

Lektoři:
Michal Cypris, Lenka Náprstková

Cena:
4000 Kč

Taneční kurzy jsou určeny pro dospívající mládež ve věku 15–20 let. V těchto kurzech se frekventanti učí základům všech tanců, které se na našem kontinentu pravidelně tančí, ale i tancům mírně exotickým. Samozřejmě nezapomínáme ani na taneční novinky a tance moderní.

Tyto kurzy mají za úkol nejen naučit základům pohybu po tanečním parketu, ale i základům chování ve společnosti. Nedílnou součástí tanečních kurzů je tedy i část věnovaná společenské výchově. Díky této části, by frekventanti měli být teoreticky připraveni na nástrahy, které na ně budou klást různé společenské akce a v praxi si také ověří řadu společenských pravidel, bez jejichž znalosti se dnešní člověk ve společnosti neobejde.

Pozor, kapacita  je již zaplněna, ale stále se můžete zaregistrovat jako náhradníci. Pár míst se nakonec vždy objeví.

Je to společenská událost - takže vytáhněte šaty a obleky ze skříní, naleštěte boty a nezapomeňte na rukavičky. Pánové samozřejmě přibalí ještě motýlka, přidejte příjemnou vůni a můžeme začít. Džíny a kecky si necháme na nějakou jinou párty 😉

Součástí je 13 lekcí, které jsou rozděleny na:

 • 9 základních tanečních lekcí
 • 2 prodloužené lekce
 • Věneček
 • Revanš

Prodloužené lekce jsou pořádány za účelem procvičení si dosud naučených tanců. První prodloužená je klasická a v jejím průběhu probíhá společné fotografování frekventantů. Druhá je vedena jako KARNEVAL na různá témata, která se každým rokem mění.

Věneček je již skutečně reprezentačním plesem, kde proběhne volba KRÁLE TANEČNÍHO KURZU a všichni budou moci porovnat své taneční umění s našimi frekventanty.

Revanš je večer, na kterém se partneři revanšují drobným darem či květinou partnerkám, které jim na Věnečku projevili svoji přízeň předaným kapesníčkem. 

Výuka probíhá ve velkém sále MC Grand ve Slaném. Pro frekventanty kurzů i jejich doprovod je nutný společenský oděv.

Před přihlášením bude nutné se seznámit s všeobecnými podmínkami tanečních kurzů!

Přihlašte se do tanečních

  Pozor, kapacita je již naplněna, ale stále se můžete zaregistrovat jako náhradníci. Pár míst se nakonec vždy objeví.

  Vyplňte formulář a do e-mailu vám obratem přijdou další informace. Je možné, že e-mail spadne do spamové složky, podívejte se prosím i do ní. Pokud nedorazí do 10 minut, napište nám prosím přímo na michal@tanecni-slany.cz a pošleme ho znovu napřímo. Doporučujeme s platbou neotálet, i když je kurz ještě daleko, místa se rychle plní.

  Naučíme tančit každého...
  v

  +420 775 300 407